LAURA DESIGN – biuro projektowe: ul. Prądzyńskiego 4 lok.13, Ostrołęka, tel: +48 796 539 470

O nas

„Podstawą naszego projektowania jest nieograniczona wyobraźnia oraz poczucie estetyki”

inlineimageFirma powstała z pasji, talentu, oraz przyjemności dzielenia się tym z naszymi inwestorami. Na jej założenie składa się 10 letnie doświadczenie projektantów, budowane na wiedzy, realizacjach i zadowoleniu klientów. Naszą twórczość cechuje wiele zrealizowanych projektów w Polsce i za granicą, oraz liczne podróże kulturoznawcze, które przyczyniają się na szersze i bardziej indywidualne postrzeganie każdego inwestora, oraz jego potrzeb.

Uśmiech na twarzach naszych klientów, oraz ich polecenia nas swoim znajomym, jest dla nas powodem do dumy i ogromnym motywatorem, bo:

Piękne wnętrze to styl życia

Podstawą naszego projektowania, jest nieograniczona wyobraźnią przestrzenna, oraz poczucie estetyki, dzięki czemu budujemy nastrój wnętrza i dbamy o potrzeby jego użytkowników, na każdym etapie powstawania dzieła- realizacji. Wspomagamy to współpracując ze sprawdzonymi i wykwalifikowanymi wykonawcami, profesjonalistami w swej dziedzinie, czego efektem jest harmonia i dopracowany detal. Wykluczamy w ten sposób wszelką przypadkowość, na rzecz konsekwentnie budowanych form mieszczących się w kanonach, modnego i nowoczesnego wzornictwa, lub subtelnie połączonej klasyki z nowoczesnością. Biuro projektowe „LAURA DESIGN” specjalizuje się projektowaniu i aranżacji wnętrz mieszkalnych, jak i użyteczności publicznej: restauracji, pubów, dyskotek, zakładów kosmetycznych i fryzjerskich, hoteli, kaplic pogrzebowych, a także biur i sklepów itp. Klient wybierający nasze biuro, otrzymuje profesjonalną i kompleksową usługę wraz z nadzorem autorskim, pomocą w zakupach i związaną z tym logistyka.
Projektujemy również domy, elewacje, ogrodzenia oraz technologie i urbanistyczne zagospodarowanie terenu.

Co zyskujesz przez współpracę z nami?

Czas bo:

• Dokonujemy za Ciebie czasochłonnych poszukiwań na rynku budowlanym i meblarskim.
• To my prowadzimy niezbędne analizy funkcjonalne i estetyczne twoich wnętrz.
• Działamy szybko, bo wiemy jak cenny jest Twój czas..

Pieniądze bo:

  • Wybieramy najbardziej oszczędne i ekonomiczne rozwiązania.
  • Polecamy sprawdzone i niezawodne materiały, sprzęty, oraz firmy wykonawcze.

Jakość bo:

  • Stale czuwamy nad jakością usługi i wykonywanych prac

Satysfakcję bo:

  • Otrzymujesz najlepszy design, najnowocześniejsze rozwiązania a co za tym idzie również podziw znajomych
Facebook IconNapisz mailaNapisz maila